حفط و حراست از اطلاعات ثبت شده کاربران در وبسایت Pro AVL هدف ماست و این اطلاعات جزئی از اطلاعات محرمانه ما می باشد و Pro AVL همه تلاش خود را برای حفظ و حراست از اطلاعات حریم خصوصی کاربرانش را به کار میگیرد چون اطلاعات مشتریان را جزئی از اطلاعات خود میدانیم و به محرمانگی آن پایبندیم.
طراحی ها،اطلاعات فنی محصولات،گرافیک،لوگو سایر اجزای Pro AVL جزئی از اموال وبسایت می باشد و هرگونه کپی برداری،دانلود،اسکرین شات (ScreenShot) و… مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده پیگیری قانونی از مراجع ذی صلاح خواهد شد و هرگونه استفاده برای مقاصد تجاری غیرقانونی می باشد.
روزهای کاری شامل شنبه تا پنجشنبه بوده و به غیر از روزهای تعطیلی رسمی در تقویم جمهوری اسلامی می باشد سایر روزها Pro AVL به ارائه خدمات به مشتریان عزیز می پردازد.

در صورت بروز هرگونه اشتباه در قیمت گذاری کالا ها و یا حتی درج قیمت اشتباه یک کالا (اشتباه تایپی) Pro AVL این حق را دارد که سفارش مشتری را کنسل نموده و تمام وجوه پرداختی توسط ایشان را طی مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت به شماره حساب مشتری عودت نماید و مراتب اطلاع رسانی را خدمت ایشان اعلام نماید و مشتری با ورود به سایت می پذیرد ازین امر اطلاع داشته فلذا در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
تمامی اطلاعات وارد شده در پنل کاربری مشتری اعم ایمیل ، آدرس ، شماره های تماس و… از سوی وبسایت صحیح تلقی می شود و چنانچه مغایرت یا خطایی در اطلاعات وارد شده باشد مسئولیت آن متوجه مشتری محترم خواهد بود و Pro AVL هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد پذیرفت.
در هنگام تحویل کالای ارسالی گیرنده حتما باید کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشد و یا اگر شخص گیری به هنوان تحویل گیرنده معرفی می شود اطلاعات و مشخصات وی حتما باید در پنل مشتری وبسایت ثبت شود. در غیراین صورت از تحویل کالا ممانعت بعمل خواهد آمد.
کالا پس از ثبت و تایید نهایی توسط واحد فروش وبسایت فقط در محل آدرس ثبت شده در پنل مشتری تحویل می گردد و از تحویل کالا به غیر از محل ثبت شده معذوریم و کالا تحویل نخواهد شد.
در هنگام خرید اگر نیاز به خرید با حالت سازمانی (حقوقی) داشته اید حتما به این نکته توجه فرمایید که در فرایند ثبت سفارش از بخش خرید سازمانی استفاده کرده و مشخصات حقوقی سازمان یا موسسه و …… را وارد کرده زیرا فاکتور نهایی براساس آن صادر می گردد.
در صورت تعدد درخواست کالایی خاص قبل از ارسال وجه مندرج در وبسایت تسویه گردد.
لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به هیچ عنوان حقی نسبت تمام نشدن آن کالا برای مشتری محترم ایجاد نمی کند و ممکن است آن کالا موجودی اش به صفر برسد . به منظور جلوگیری از این اتفاق حتما پس از بررسی و انتخاب خرید کالای مورد نیازتان را نهایی کنید.